תקנון רכישת שוברים

 1. הליך רכישת השובר – לרכישה היכנסו לאתר הרשת, תחת "שוברי רכישה", ובצעו קנייה באמצעות הקשת כרטיס אשראי. קופון ישלח אליכם לנייד, אותו עליכם להציג בחנות בעת הרכישה.  השובר יינתן למימוש עד 30/9/22.
 2. מימוש השוברים בכל אחת מחנויות עידן 2000 (רשימת סניפים מפורסמת באתר).
 3. אין כפל מבצעים והטבות. לא ניתן לרכוש מוצר במבצע עם השובר.
 4. בעת החזרת מוצר שנרכש עם השובר יינתן ללקוח שובר זיכוי לחנות כנגד המוצר. (שובר זיכוי כנהוג ברשת). לא יינתן החזר כספי!
 5. לא ייצברו נקודות מועדון בעת השימוש בשובר.

מדיניות ביטול עסקה:

 1. צרכן רשאי לבטל את עסקת רכישת השובר תוך 14 ימים מיום קבלת השובר, או קבלת מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
 2. הודעה על ביטול השובר ניתן למסור בטלפון – 03-6692000 , פקס – 08-6692300                              במייל  idan2000office@gmail.com  או דרך הקישור הייעודי בדף הראשי באתר.                                                                     בהודעת הביטול יש לציין את שם ומספר הזהות של הצרכן.
 3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם – השובר יבוטל.
 4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת השובר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, השובר יבוטל.
 5. בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום קבלת השובר או מיום קבלת מסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
  העסק רשאי לדרוש להציג תעודה המוכיחה שהצרכן הינו אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, ובלבד שלא ידרוש ממנו הוכחה נוספת, לשם מימוש זכות הביטול כאמור. 


       המחויבות שלנו להגנת הפרטיות

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט, ככל הנדרש, להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה שהצרכן שלח אלינו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה נשלח לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.

המחויבות שלנו לאבטחת מידע
איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שמסר הצרכן, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו.

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות למייל : idan2000office@gmail.com

פרטי העסק – עידן מרכז דימונה (ח.צ.) בע"מ,    ח.פ : 514683168                                                                  טלפון : 03-6692000,   כתובת : הכשרת הישוב 23, ראשון לציון